Akbank Personel Alımı 2014 - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

Akbank Personel Alımı 2014

Her yıl yüz binlerce kişiye iş fırsatları sunan bankacılık sektörü önümüzdeki yıl da yeni personel alım ilanları kapsamında bu özelliğine devam edecek. Bankacılık sektörünün dev markalarından birisi olan ve büyümesini her geçen gün sürdüren Akbank 2014 yılı için personel eleman alımlarına hız verdi. Hem müşterilerin hem de çalışmak isteyen personel adaylarının güvendiği isim olan Akbank 2014 yılı personel kadrolarında istihdam edilmek üzere kariyer.net üzerinden yayınlamış olduğu 37 farklı iş ilanı ile personel alımı yapacak. Başta gişe görevlisi, sektör analisti, işyeri hekimi, çağrı merkezi personeli gibi farklı pozisyonlarda iş ilanı yayınlanan Akbank ayrıca kurumsal internet sitesinin insan kaynakları üzerinden de iş ilanlarını yayınlamaktadır. Söz konusu iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilir ve banka iş başvurusunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

5 Yorum Bu Habere "Akbank Personel Alımı 2014"

commenter

şöförlük * çaycılık temizlikçi olabilir

commenter
Önder Durmaz | Ekim 20th, 2013 at 01:00

merhaba 32 yaşındayım antepte ikamet etmekteyim. lisans mezunuyum . B sınıfı ehliyetim var ve aktif olarak araç da kullanabiliyorum. sizinle çalışmak istiyorum..

commenter

22 yaşındayım Bankanızda çalışabilirim

commenter
ilhan SALIM | Ekim 26th, 2013 at 16:09

merhaba ben ilhan denizlide oturuyorum.27 yaşındayım silahlı özel güvenlik sertifiam var.sizinle çalışmaktan gurur duyarım.

commenter

ticaret lisesi mezunuyum.kamu yönetimi okuyorum.sizinle çalışmak isterim.

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.