Anel Grup Personel Alımı Eleman Alımı ve İş İlanları 2012 - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

Anel Grup Personel Alımı Eleman Alımı ve İş İlanları 2012

Elektrik ve mekanik taahüt, Endüstriyel elektronik sektörlerinde faaliyet gösteren Anel Grup toplam 20 şirketi ve 3 iştiraki ile Türkiye ve özellikle Ortadoğu ülkelerinde 3 binin üzerinde çalışanıyla uluslarası bir kurum durumuna gelmiştir. 25 yıllık geçmişiyle ve  bünyesindeki Anel, AnelMek, AnelEnerji, AnelDoğa, AnelTech, AnelEs, AnelSis, AnelMarin, AnelYapı, AnelArge, AnelMep, AnelArabia, AnelKSA, AnelEmirates, AnelRus, Doğa Çevre Teknolojileri ve Doğa Lojistik şirketleriile büyümesini sürdüren Anel Grup lider bir kuruluş olma hedefi doğrultusunda ilerlemesini sürdürmektedir.

Personel alımlarını kendi kurumsal internet sitesi ve kariyer.net üzerinden yapan Anel Grup Türkiyenin bir çok ilinde görevlendirilmek üzere planlama mühendisi, bölge sorumlusu, şantiye şefi, montaj elemanı, yazılım mühendisi, operasyon sorumlusu ve muhasebe uzmanı gibi toplam 34 farklı pozisyonda iş ilanı yayınlamış ve bu kapsamda personel alımları yapmaktadır. Söz konusu personel alımlarına online başvuru yapabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • anel grup maaş
  • anel grup iş ilanları
  • anel is ilanlari
  • gsm kule montaj iş ilanları
  • anel grubu iş ilanları

Bir Yorum Bu Habere "Anel Grup Personel Alımı Eleman Alımı ve İş İlanları 2012"

commenter

ben gsm kule montaj ustasıyım şirkette aylıklı ve yurtdışı işlrinde çalışmak istiyorum.ekibim vardır.gayet profeyonel ve işine sadık kişileriz tel.05398347029

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.