HSBC Bank Personel Alımı Eleman Alımı İş Başvurusu 2012 - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

HSBC Bank Personel Alımı Eleman Alımı İş Başvurusu 2012

Bankacılık sektörünün en köklü kuruluşlarından birisi olan HSBC Bank uluslararası bir finans kuruluşudur. Merkezi Londarada bulunan HSBC Bank dünyanın 87 ülkesinde, yaklaşık 7.500 şube ve ofisi, 310 bin personeli ile dünya genelinde yaklaşık 100 milyon müşterisine hizmet vermektedir. Türkiyede 333 şubesi ve 6.483 personeliyle faaliyetletini sürdürmektedir.

Özellikle gençler arasında çok istenen işlerden birisi olan bankacılık sektöründe kariyerinizi ilerletmek ve bu alanda çalışmak istiyorsanız neden olmasın. HSBC Bank personel alıyor. Personel alım faaliyetlerini internet sitesi ve kariyer.net üzerinden gerçekteleştiren HSBC Bank bugün itibariyle Kurumsal satış yönetmeni, telefon bankacılığı için asistan ve müşteri hizmet yetkilisi alımı yapmaktadır. Söz konusu iş ilanlarına internet üzerinden ulaşabilir ve online başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Kendinize uygun pozisyonda iş bulamamanız takdirde ise Genel başvuru linkine tıklayarak cvlerini değerlendirilmek üzere gönderebilirler.

Incoming search terms:

  • hsbc eleman alımı 2012
  • hsbc iş başvurusu
  • hsbc personel alımı
  • hsbc personel alımı 2012
  • hsbc iş ilanları
  • hsbc iş ilanları 2012
  • hsbc iş başvurusu 2012
  • HSBC ELEMAN ALIMI
  • hsbc bank personel alımı
  • hsbc bankası iş başvurusu

19 Yorum Bu Habere "HSBC Bank Personel Alımı Eleman Alımı İş Başvurusu 2012"

commenter

safranbolu myo işletme mezunuyum.yabancı dil ingilizce.kırşehir de ikamet etmekteyim.bilgisayar paket programlarını bilmekte ve kullanmaktayım.sizinle çalışmaktan onur duyarım ilginize sunarım.

commenter
muzaffer desti | Aralık 18th, 2011 at 18:52

slm benim adım muzaffer desti silahlı özel kimlik kartım var diksiyonum düzgün yaş 24 boy 1.82 kilo 75 bankanızda çalışmak istiyorum teşekkür ederim

commenter
serkan doğan | Aralık 20th, 2011 at 18:38

2003 kalkandere çokprogramlı lisesi sosyal bilimler mezunuyum askerliğimi yaptım ve bilgisayar konusunda kullanılan programların coğunu bilirim

commenter
FUNDA DEMELİ | Ocak 29th, 2012 at 16:49

TRABZON MESLEK YÜKSEK OKULU TEKSTİL BÖLÜMÜ MEZUNUYUM YABANCI DİL İNGİLİZCE İST.KARTAL’DA İKAMET ETMEKTEYİM BİLGİSAYAR PAKET PROGRAMLARINI BİLMEKTEYİM VE KULLANMAKTAYIM SİZİNLE ÇALIŞMAKTAN ONUR DUYARIM İLGİNİZE SUNARIM

commenter

anadolu üniversitesi işletme fak. mezunuyum.gerekli gördüğünüz takdirde bankanızl çalışmak isterim.saygılarımla

commenter

1983 dogumluyum.izmirde ikametkah etmekteyim.bankacılık ve sigortacılık önlisans mezunuyum açık ögretim işletme 3.sınıf ögrencisiyim sizinle çalışmaktan onur duyarım

commenter

1989 doğumluyum.istanbul bahçelievler de oturuyorum.bolu abant izzet baysal üniversitesi ön lisans işletme mezunuyum.aöf şiletme fakültesi lisans programı 3.sınıf ögrencisiyim.bankanızda görev almak istiyorum..

commenter
Yiğit Mert YASUK | Mart 12th, 2012 at 15:23

2 ocak 1991 dogumluyum.2yıllık lojıstık mezunu ve a.ö.f işletme 3.sınıf ogrencisiyim. Kariyer hedefi olan ve bankanızın personelı olarak calısmak ısteyen bırısı olarak sızınle calısmaktan mutlu olacagımı düşünüyorum. İlginiz için teşekür ederim.

commenter

1989 doğumluyum. Kırşehir de ikamet etmekteyim önlisans işletme yönetimi bölümü mezunuyum. Açıköğretim işletme fakültesi lisans programı 3. sınıf öğrencisiyim sizinle çalışmaktan onur duyarım.

commenter

HSCB BANK İNSAN KAYNAKMARI MÜDÜRLÜĞÜ
Erzincan Üniversitesi Kemah Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık bölümüden 2010_2011 mezun Mustafa Esen’ım.
Finans ve işletme konusunda bilgi sahibiyim ve bilgisayar alanında profesyonel bir bilgiye sahibim.
Profesyonel bir işletme yöneticisi olmak hedefiyle çıkmış olduğum yolda,FİNANS işletme gibi alanında
çalışmak istiyorum.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.
MUSTAFA ESEN
Adres: Erzincan /Kemah çarşı mah. Güleç market no:5f Telefon:05434879643
Email:Mustafa_glsh@hotmail.com

commenter

Betül ERYILMAZ Ben merhaba 1976 doğumluyum. Hatay Antakya’da ikamet ediyorum. Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum 8 Yıldan beri Hatay Antakya Devlet Hastanesi Bilgi-işlem pozisyonunda çalışmaktayım bundan sonraki kariyer hayatıma bankacılık sektörüyle devam etmek istiyorum bu sektörde de sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarım.

commenter

Betül ERYILMAZ Ben merhaba 1976 doğumluyum. Hatay Antakya’da ikamet ediyorum. Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi mezunuyum 8 Yıldan beri Hatay Antakya Devlet Hastanesi Bilgi-işlem pozisyonunda çalışmaktayım bundan sonraki kariyer hayatıma bankacılık sektörüyle devam etmek istiyorum bu sektörde de sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarım. Email: btl-erylmz@hotmail.com

commenter

HSCB BANK İNSAN KAYNAKMARI MÜDÜRLÜĞÜ
Ece EROGLU Ben meraba 1989 dogumluyum ankarada oturuyorum.Anadolu Üniversitesi işletme mezunuyum. 2 yıldır calısıyorum.Şuan özel hastanede hasta danısmanı görevindeyım sızınle çalısmaktan buyuk onur duyarım saygılarımla..

commenter

meraba adım sevil 1988 dogumlu yum.aöf iktisat bölümü mezunuyum.(lisans)eskişehirde ikamet ediyorum.ankara yada eskişehir ilindeki şubelerinizden birinde çalışmaktan onur duyarım.tek hayalim bankacılık sektöründe kariyer sahibi olabilmek.umarım gerçekleşir.ilginize teşekkür ederim saygılar.

commenter

mrb ben işletme mezunuyum aynı zamanda önlisans muhasebe diplomam da mevcut eta,lks,zirve bilgisayarlı muhasebe proğramlarına hakimim ve microsoft office proğramlarını da iyi derece de biliyorum uygun görürseniz sizinle çalışmaktan gurur duyarım saygılarımla….

commenter

1986 TOKAT doğumluyum.lise mezunuyum.silahlı güvenlik görevlisiyim.boy 1.85 kilo 110.ilgilenirseniz sevinirim.saygılar

commenter
ARİF DEVELİ | Aralık 8th, 2012 at 15:56

ben konya ereğlide ikamet etmekteyim büro yönetimi mezunuyum sizle calışmak isterim

commenter
Saygın BAŞARAN | Aralık 8th, 2012 at 19:52

1990 doğumluyum gönende ikamet etmekteyim. kırklareli üni babaeski myo bankacılık ve sigortacılık mezunuyum. stajımı ziraat bankasında tamamladım askerliğimi yaptım.bankacılık sektöründe iyi bir kariyere sahip olabilmek için hem kazanmak hemde kazandırmak istiyorum.bünyenizde uygun bir bölümde çalışmak istiyorum GSM.0546 423 95 11

commenter

Merhaba suzan ben şebinkarahisar bankacılık ve sigortacılık mezunuyum MEB dan onaylı bilgisayar sertifikam var 1984 kayseri dogumluyum bankanızın uygun pozisyonunda çalışmak isterim..

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.