Kuyucak Belediyesi Personel Eleman Alımı 2012 - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

Kuyucak Belediyesi Personel Eleman Alımı 2012

Belediye personel alımları yapılacak. Aydın ilimize bağlı Kuyucak Belediyesi personel alımı yapacaktır. Nazilli İşkur Hizmet Merkezi aracılığıyla yayınlanan iş ilanı kapsamında anons görevlisi olarak istihdam edilmek üzere eleman alımı yapılacaktır. İş ilanı ve başvuru koşulları aşağıdaki gibidir.

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un NAZİLLİ HİZMET MERKEZİ biriminden ilan edilmiştir.

KUYUCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Son Başvuru Tarihi : 27 Haziran 2012
Yayınlanma Tarihi : 18 Haziran 2012, Sayı : 1

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayınlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.trinternetadresi üzerinden ve İşkur İl/Şube Müdürlüklerimizden başvuru yapabilirler. Kamu kurum ve kuruluşların sürekli (daimi), geçici taleplerine yapılan başvurularda, kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde Kayıtlı Adresleri dikkate alınır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belitrtilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgelemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yeralandiğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuruların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. NOTER KURA TARİHİ: 10.07.2012 SAAT: Gün Boyunca 09:00-18:00 KUYUCAK BELEDİYESİNDE YAPILACAKTIR. İsteyen Adaylar Kura çekimini izleyebilirler.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Anons Görevlisi 3 Pratikten

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Önlisans

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :AYDIN MERKEZ, BOZDOĞAN, ÇİNE, GERMENCİK, KARACASU, KOÇARLI, KUŞADASI, KUYUCAK, NAZİLLİ, SÖKE, SULTANHİSAR, YENİPAZAR/AYDIN, BUHARKENT, İNCİRLİOVA, KARPUZLU, KÖŞK, DİDİM (YENİHİSAR)

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Incoming search terms:

  • nazilli belediyesi iş ilanları
  • nazilli işkur iş ilanları
  • nazilli iş ilanları 2012
  • aydın belediyesi personel alımı 2012
  • nazilli belediyesi memur alımı 2012
  • nazilli belediyesi iş başvurusu
  • gaziantep şahinbey belediyesi personel alımı
  • nazilli belediyesi personel alımı 2012
  • işkur nazilli iş ilanları
  • kuyucak belediyesi personel alımı

İlk Yorumu Siz Yapın “Kuyucak Belediyesi Personel Eleman Alımı 2012”

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.