Mudurnu Piliç Personel Alımı Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu 2012 - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

Mudurnu Piliç Personel Alımı Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu 2012

1955 yılında Kadıköyde modern bir kesimhane olarak kurulan Mudurnu Piliç o dönemde Pak Tavuk olarak kurulmuştur. 1999 yılında Ördekçioğlu ile yapılan anlaşma ile kesim kapasitesi günde 30 bin piliçe çıkarılmıştır. 2007 yılında da Mudurnu piliç in bünyeye katılmasıyla ürünler Mudurnu Piliç olarak piyasada satılmaya başlanmıştır.

Personel alım faaliyetlerini kendi kurumsal internet sitesi ve kariyer.net üzerinden yapan Mudurnu Piliç bugün itibariyle satış temsilcisi, müfettiş yardımcısı, ve raporlama sorumlusu alımı yapmaktadır. Söz konusu personel alım ilanlarına internet üzerinden ulaşarak online başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca Mudurnu Piliç kurumsal internet sitesinin İnsan Kaynakları Bölümüne cv nizi yükleyerek iş başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Incoming search terms:

  • mudurnu piliç
  • mudurnu tavukçuluk
  • mudurnu piliç iş ilanları
  • mudurnu tavukçuluk iş başvurusu
  • mudurnu piliç iş başvurusu

Bir Yorum Bu Habere "Mudurnu Piliç Personel Alımı Eleman İşçi Alımı ve İş Başvurusu 2012"

commenter

 Sizinle çalışmak isterim.İstanbul avrupa bölge rütlarını iyi bilirim. Yerel marketlerin satın alma departmanında başarılıyım. Size faydalı olacağıma inanıyorum. İstanbul avrupa yakasında şuan 18 araçlık bir ekipte satış şefiyim.Özgeçmişim ve önyazımla ilgilendiğiniz için teşekkürler. Yüz yüze mülakata katılarak iş ve işin becerilerime uygunluğu hakkında detaylı konuşmayı çok isterim.Ülker İçim yoğurt grubunda çalışmaktayım.İstanbul için.

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.