Spor Genel Müdürlüğü KPSS Şartı Aranmadan İşe Alacak - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

Spor Genel Müdürlüğü KPSS Şartı Aranmadan İşe Alacak

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Spor Genel Müdürlüğü Antrenör kadrosunun az olmasından dolayı 250 kişilik kadro alımı yapılması amacıyla Başbakanlık ve Maliye Bakanlığına dilekçe verdi. Spor Bakanlığı ve Federasyon bünyesine KPSS zorunluluğu omadan yapılacak olan personel alımında 2. Antrenör belgesi ve 3 defa milli olma şartı aranacak. Maliye Bakanlığı tarafından kadro açılması halinde sınavsız yapılacak olan personel memur ataması 2013 yılının hemen başında yapılacak. Spor Bakanlığı tarafından 2011 yılında da aynı yöntemle 250 kişi daha alınmıştı.

Incoming search terms:

  • eleman alımı 2013
  • antrenör alımı 2013
  • spor genel müdürlüğü personel alımı 2013
  • spor bakanlığı personel alımı 2013
  • gençlik spor genel müdürlüğü personel alımı
  • spor bakanlığı personel alımı İlÇe spor müdürlüğü atama

4 Yorum Bu Habere "Spor Genel Müdürlüğü KPSS Şartı Aranmadan İşe Alacak"

commenter

ben eski hükümlüyüm açık öğretim lisesinde okumaktayım gaziantepte ikamet etmekteyim acaba ben bu işe girebilirmiyim başvurmadığım yerde kalmadı yanlız iş kur ilanlarından talep olursa işe girebilirmişim eski hükümlü olaraktan ama gaziantepte kolay kolay olmuyor alım. saygılarımla.

commenter

2002 yılından berlı futbol oynamaktayım amatör branşlarında şuan iş arıyorum başvurunuzu daha bu gun gördum sanırım başvuru tahrınız geçmış ben gıne başvuru yapcam herşey nasip eger işe girebilirsem sizlerın yanında faydalı olacagıma inanıyorum yaşım 24 tam 11 12 sene dir spor la ugraşıyorum bana vercegınız spor dalındakı branşlar da başşarılı ulacagını umuyorum saygılarımm la

commenter
selahattin kımış | Ocak 31st, 2013 at 22:50

gazi üniversitesi eğitim fakültesi sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum.2011 ağustos 27 ve 2012 31 aralık arası 16 ay Ankara Etlik İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesinde güvenlik müdürlüğü yaptım.Ankara’da ikamet etmekteyim. Bakanlıkta herhangi bir işte çalışmak isterim.saygılarımla..

commenter
ahmet varlık | Şubat 9th, 2013 at 13:36

ben trabzon 2011 eyof bir yıl calıştım söz verenler nerde halen işşizim sayın bakanım sizden iş bekliyorum saygılarımla 13 yıl oldu mezun olalı allah rızası icin bizleri unutma

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.