Tofaş Fiat Personel Alımı 2011 - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

Tofaş Fiat Personel Alımı 2011

1969 yılında kurulan Türk Otomotiv Sektörünün lider üreticisi Tofaş geçtiğimiz yıl sektördeki toplam üretimin yaklaşık yüzde 30 unu gerçekleştirerek Türkiye’de en çok otomobil ve hafif araç üretimi yapan otomotiv üreticisi olmuştur. Yine 2010 yılının toplam ihracanının yüzde 25 ini Tofaş yapmıştır.

Her yıl sürekli yapmış olduğu personel alımlarına devam eden Tofaş, personel alımlarını online olarak yapmakta ve bunu kariyer.net üzerinden gerçekleştirmektedir.

Eylül/2011 dönemi itibariyle başta genel muhasebe uzmanı, Elektrik elektronik test uzmanı, analist, diyetisyen, sağlık personeli olmak üzere bir çok pozisyonda iş başvurusu yapılabilen Tofaş ayrıca yılın belli dönemlerinde Üniversite öğrencilerine de staj imkanları sağlamaktadır.

Adaylarda İstenen Nitelikler:

Değişim ve gelişmelere ayak uydurabilen,

Yenilikçi,

Farklı çalışma şartlarına kolaylıkla ayak uydurabilen kişiler alınmaktadır.

Tofaş İşe Alım Süreci:

Alınan başvurulardan kurumun politikalarına uygun adaylar görüşmeye çağrılır burada mülakat ve kişilik envanterleri ve gerekirse ingilizce testi ile analizler yapılır, daha sonra da referans araştırması yapılarak süreçleri olumlu olan adaylara iş teklifi yapılır.

Tofaş Ücret Politikası:

Ücret politikası belirlenirken her yıl piyasada bir çok kurumsal firmanın katılımıyla ücret araştırmaları yapılmakta ve Ocak aylarında performansa dayalı ücret artışları gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca çalışanlarla karşılıklı anlaşma çerçevesinde isteyenlerin master, doktora ve özel eğitim olanaklarına katılımları da gözden geçirilir.

Incoming search terms:

  • tofaş ingilizce sınavı
  • tofaş sınav soruları

İlk Yorumu Siz Yapın “Tofaş Fiat Personel Alımı 2011”

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.