Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2011 - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2011

1944 yılından beri Türkiyenin gelişimi ve ilerlemesinde rol almış, Bankacılık ve Finans sektörünün dev ismi Yapı Kredi Bankası ‘nda çalışmak ve bankacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen bir çok kişi için adeta bir hedef olmuştur. 2006 yılında Koç Bankası ile birleşerek gücüne güç katmış ve sektörün adeta kalesi haline gelmiştir. Birleşmenin sağlamış olduğu sinerji ile bugün 900 e varan şubesi ve yaklaşık 17 bin çalışanı ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sağlamaya çalışmaktadır. 2011 yılının ilk yarısında yaklaşık 1 milyar 100 milyon lira kar açıklayan Yapı Kredi Bankası personel alımlarını sürdürerek büyümesini sürdürmektedir.

Müşteriye en iyi hizmeti sunmanın da en iyi personeli işe almak olduğunu bilen Yapı Kredi Bankası personel alımlarını 2011 yılında da sürdürmektedir.

Başvuruların arasındaki en gözde pozisyon olan Müfettiş Yardımcılığı için yılın belli dönemlerinde sınav açan Yapı Kredi Bankası, sınav sonuçlarına göre başarılı adayları mülakata davet etmekte, ve yapılan 2 ayrı mülakattan sonra süreci olumlu olan adaylara iş teklifinde bulunmaktadır.

Yine yılın belli dönemlerinde üniversite öğrencilerine sağlanan staj imkanları ile öğrencilerin iş yaşamına kolay adapte olmalarını sağlamak amacıyla iş imkanı sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Bankasındaki açık pozisyonları görmek ve İş başvurusu yapabilmek için Yapı Kredi Bankası nı resmi internet sitesinin İnsan Kaynakları Bölümüne girerek online kayıt yapabilir ve böylece size uygun olan boş pozsiyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Bugün itibariyle Çağrı Merkezi Yetkili kadroları boş pozisyon bulunmakta; daha sonra Yapı Kredi Bankasında oluşabilecek iş imkanları için sayfamızı takip edebilirsiniz.

Incoming search terms:

  • yapı kredi müfettiş yardımcılığı sınavı 2012
  • yapı kredi çağrı merkezi iş başvurusu

İlk Yorumu Siz Yapın “Yapı Kredi Bankası Personel Alımı 2011”

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.