Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Eleman Alımı İş Başvurusu 2012 - Personel Alımı 2015, Memur Alımı 2015, Personel Alımları

Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Eleman Alımı İş Başvurusu 2012

1944 yılında kurulan Yapı Kredi Bankası bu tarihten günümüze kadar bankacılık ve finans sektörünün lokomotif kurumlarından birisi olmuştur. Hisselerinin % 40′ı halka açık olan Yapı Kredi Bankası 2006 yılında Koçbank ile birleşmenin tamamlanmasıyla Türkiye’de bankacılık sektörünün en büyük güç birliği gerçekleşmiştir. Bugün müşterilerine 400′ün üzerinde hizmet noktası ve 1.000′in üzerindeki atm-btm sayısıyla gerek telefon bankacılığı, internet, wap ve televizyon üzerinden müşterilerine 24 saat hizmet vermektedir.

Deneyimli Personel Alımı:

Personel alımlarını hem yeni mezunlar hem de deneyimli adaylar arasından yapan Yapı Kredi Bankası deneyimli eleman alımlarını en az 2 yıllık bankacılık ve finans sektöründe tecrübe kazanmış adaylar arasından seçmektedir. Bugün itibariyle Kanuni Takip Yetkilisi, Fon Kotrol Uzmanı, Avukat, Borçlanma Uzmanı, Perakende Bankacılık Satış Yönetmeni, Yönetmen Yardımcısı, Ürün Yönetimi Uzmanı ve Raporlama Bütçe personeli olmak üzere 19 farklı pozisyonda personel alımı yapan Yapı Kredi Bankası’nda çalışmak ve kariyerini bu sektörde sürdürmek isteyen adaylar kariyer.net üzerinden yada Yapı Kredi Bankası’nın kurumsal internet sitesinin İnsan kaynakları bölümünden başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yeni Mezun Alımı:

Yeni mezun alımları yapılırken sınav, insan kaynakları ile yapılan görüşme ve ilgili bölüm ile yapılan görüşme olmak üzere üç farklı aşamadan geçirilen adaylara sürecin olumlu sonuçlanması halinde iş teklifi yapılmaktadır. . Ön lisans mezunları sadece Çağrı Merkezi Yetkilisi ve Gişe Destek Yetkilisi (part-time) pozisyonu için değerlendirilebilir. Bankacılık ve Sigortacılık Ön Lisans programından mezun olan adaylar ise Bankacılık İşlemleri Yetkili Yardımcısı (Gişe İşlemleri) pozisyonları için de değerlendirilebilir.

Yapı Kredi Bankası Staj İmkanları:

Yapı Kredi Bankası okuyan üniversite öğrencilerini de bu sektör hakkında bilgilendirmek ve tecrübe kazandırmak için staj imkanları sağlanmakta, Üniversitelerde seminer ve eğitimler verilmektedir.

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi:

Yapı Kredi Bankası çatısı altında, finans sektörünün en iyi insan kaynağını yetiştiren gelişim merkezi olma vizyonu ile hareket eden Yapı Kredi Bankacılık Akademisi (YKBA), 2008 yılı Mayıs ayından bu yana sürdürmekte olduğu eğitim ve gelişim faaliyetlerini, yenilikçi yöntemler ve yatırımlarla yapılandırmaltadır. Faaliyetler aaliyetlerini Bankacılık, Kişisel Gelişim, Liderlik ve Sosyal Sorumluluk olmak üzere 4 ana alanda gerçekleştirilmektedir.

Incoming search terms:

  • yapı kredi iş başvurusu 2012
  • banka staj başvuruları 2012
  • yapı kredi staj 2012
  • yapı kredi bankası staj başvurusu 2012
  • banka staj başvurusu 2012
  • yapı kredi staj başvurusu 2012
  • yapi kredi staj basvurusu
  • yapı kredi bankası eleman alımı
  • yapı kredi iş başvurusu formu 2012
  • bankalara staj başvurusu 2012

32 Yorum Bu Habere "Yapı Kredi Bankası Personel Alımı Eleman Alımı İş Başvurusu 2012"

commenter

Merhaba Yapı kredi banksı sitesine giriş yaptığımda başvuruda bulunamadım bu pozisyonlar 2012 yılı itibar ilemi açılaçak bilgisi olan var mı?

commenter
RÜBEYDE TUNALI | Aralık 7th, 2011 at 21:37

Bankacılık ve Sigortacılık (a.ö)2.sınıf ögrencıyım,23 yaşındayım Bursa’da ıkamet edıyorum,4 yıllık iş deneyımım bulunmaktadır,2 adet paket programını cok ıyı derecede kullanabılmekteyım(Bursoft-Dınamo),bünyenızde calısmayı cok ısterım,ilanınıza adayım,tesekkurler….

commenter

Merhaba ben lise mezunuyum 23 yaşındayım ankara oturuyorum çaycılık yapmak istiyorum teşekkürler

commenter

safranbolu myo işletme mezunuyum .yabancı dil ingilizce.bilgisayar paket programlarını bilmekte ve kullanmaktayım.kırşehir de ikamet etmekteyim yapı kredi ile çalışmaktan onur duyarım ilginize sunarım.

commenter
Semih Ahmet Eşme | Aralık 25th, 2011 at 15:24

1985 Kocaeli doğumluyum.Uluslararası Ticaret mezunuyum.Tam zamanlı iş tecrübem var.İyi derecede İngilizce biliyorum.Microsoft Office Programları ve S.A.P.kullanabiliyorum.B sınıfı ehliyetim var.Seyahat engelim yok.Silahlı özel güvenlik sınavını 87 puan alarak geçtim.2012′de sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım.

commenter
kübra islamoğlu | Ocak 11th, 2012 at 23:23

mrb ben kübra muhasebe ve vergi uygulamaları mezunuyum . iş yetegimde var. gerekli sertifikalarım mevcut. bircok programı bilmekteyim sizinle çalışmak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

commenter

merhaba ben gözde salı zonguldak karaelmas unıversıtesı ıktısat fakultesı ucuncu sınıf ogrencısıyım kendımı gelıstırmem ıcın bankanızda staj ımkanı verırsnız gercekten cok memnun ve mınnettar olurum

commenter

merhaba ben dokuz eylül üniversitesinde iktisat okumaktayım ikinci sınıf ögrencisiyim kendimi bankacılık alanında geliştirmek istiyorum yaz dönemi için bankanizda staj yapmak istiyorum yardimcı olursanız sevinirim

commenter

merhaba ben kocaeli üniversitesi borsa finans öğrencisiyim. bankanızda staj yapma imkanı sunarsanız sevinirim. bankanızda kendimi daha iyi geliştirebileceğime inanıyorum. teşekkürler.

commenter

meraba ben engin agrıda ıkamet ediyorum ön lisans muhasebe mezunuyum agrı şubenızde calışmak istiyorum ayrıca b sınıfı ehliyetım ve silahlı güvenlik sertifikam bulunmaktadır saygılarımla

commenter
gülşen erboy | Şubat 4th, 2012 at 01:03

merhaba ben iktisat son sınıf ögrencisiyim,izmit içindeki şubelerinizde bana da iş imkanı vermenizi istiyorum

commenter

merhaba 1982 dogumlu,4 yıllık erciyes üniversitesi işletme bölümü mezunuyum…Bilgilerinize…

commenter
alper can kara | Şubat 13th, 2012 at 14:28

merhaba 1989 dogumluyum askerlık görevımı bıtırdım b ehliyetıne sahıbım bilginize

commenter
hande özçoban | Şubat 17th, 2012 at 00:15

merhaba 09.08.1989 İzmir Bergama doğumluyum.Karşıyaka’da ikamet etmekteyim.namık kemal üniversitesi BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI mezunuyum. suanda acıktan 4. sınıf İKTİSAT okumaktayım.sizlerle çalışmaktan onur duyarım. saygılar…

commenter

merhaba ben ibrahim kaya adıyaman ünv işletme yönetimi mezunuyum anadolu ünv işletme 3. sınıftan devam etmekteyim sizin ile çalışmak istiyorum 1989 doğumluyum bana ulaşabileceğiniz adres ibrahimkaya_02@hotmail.com teşekürler…

commenter
SONER BABAOĞLU | Mart 3rd, 2012 at 23:50

MERHABA
ben adnan menderes üniversitesi bankacılık ve sigortacılık bölümü öğrencisiyim bu yaz staj yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim…

commenter
durdali günay | Mart 5th, 2012 at 22:33

ben burdur işletme yönetimi öğrencisiyim staj yapma olanağını sormak istiyorum….

commenter
TÜLAY ARSLAN | Mart 6th, 2012 at 14:10

MERHABALAR. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖNLİSANS MEZUNUYUM. AYRICA AÇIK ÖĞRETİM 3. SINIF İŞLETME ÖĞRENCİSİYİM. GÜLERYÜZLÜ VE İNSAN İLİŞKİLERİM ÇOK İYİDİR. İSTEYEREK BANKACILIK OKUDUM. BU MESLEĞİ ÇOK SEVİYORUM. FİNANSBANKTA STAJ EĞİTİMİ ALDIM. FİNANSBANK MÜDÜRÜ REFERANSIMDIR. BU ŞANSI VERMENİZİ TEMENNİ EDERİM.TEŞEKKÜRLER..

commenter
Hamide Çelen | Mart 16th, 2012 at 18:26

Maltepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Yaz döneminde yapmam gereken 40 iş günü olan stajımı sizinle yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

commenter
duygu uladı | Mart 19th, 2012 at 16:10

Merhaba istanbul Beykent Üniversitesi Bankacılık ve Finans 3.sınıf ögrencisiyim yaz dönemi için 20 iş günü olan stajımı bankanızda yapmak istiyorum. Bölümümün eğitim dili ingilizce aynı zamanda Edirne Trakya Üniversitesi Sigortacılık bölümünü bitirdim iki yıldı daha sonra dgs ile Beykent Üniversitesine geçtim.Beykent de burslu okumaktayım. Staj imkanı sunabilirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar

commenter

MERHABA LİSE MEZUNUYUM VE SİLAHLI GÜVENLİK KARTINA SAHİBİM 1988 DOGUMLU ASKERLİGİMİ TAMAMLAMŞ DURUMDAYIM GÜVENLİK DENEYİMİM VARDIR SİZEDE UYGUNSA BANKANIZDA SİLAHLI GÜVENLİK OLARAK GÖREV YAPMAK İSTERİM BİLGİNİZE.

commenter

merhaba lise mezunuyum bilgisayar sertifikasına sahibim aynı zamanda silahlı güvenlik belgem var bankanızda çalışmak istiyorum işe ihtiyacım var

commenter

YAPI KRED BANKASİ İNSAN KAYNAKMARI MÜDÜRLÜĞÜ
Erzincan Üniversitesi Kemah Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık bölümüden 2010_2011 mezun Mustafa Esen’ım.
Finans ve işletme konusunda bilgi sahibiyim ve bilgisayar alanında profesyonel bir bilgiye sahibim.
Profesyonel bir işletme yöneticisi olmak hedefiyle çıkmış olduğum yolda,FİNANS işletme gibi alanında
çalışmak istiyorum.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.

commenter
ERHAN BAKIR | Nisan 6th, 2012 at 17:22

GLOBAL HUKUK BÜROSUNDA 4 YIL İCRA VE HUKUK BÖLÜMÜNDE ÇALIŞTIM 5 YILLIK TECRÜBEM VAR

commenter

İstanbul Ünivertesitesi Bankacılık Bölümünde okumakta olup İstanbul/Büyükçekmece de ikamet etmekteyim. Öğrenim gereği staj zorunluluğu olduğundan stajımı herhangi bir şubenizde yapmak istiyorum. İlginize şimdiden teşekkur ederim.

commenter
cihan akvarup | Mayıs 13th, 2012 at 01:20

merhaba ben cihan akvarup bankacılık ve sigortacılık bölmünü bitirdim . sitenize giriş yaptığımda bir türlü iş başvurusu yapamıyorum yardım edin.bünyenizde çalışmayı çok isterim..

commenter
döndü kacar | Mayıs 19th, 2012 at 10:17

merhaba çanakkale onsekizmart ünisi bankacılık ve sigortacılık bölümü mezunuyum iş başvurusu yapılamıyor yardımmm istiyorum

commenter

mustafa kemal üniversitesi bankacılık ve sigortaılık mezunuyum dgs den 4 yıla tamamlamaktayım.iktisat 4.cü sınıftayım şu an.Adıyaman da ikamet ediyorum.sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarım.BİLGİNİZE.SAYGILAR.

commenter

adım aliye özyurt 1991 dogumluyum ordu ünıversıtesı insan kaynakları yönetimi bölumunde okumaktayım dgs sınavına gırıp 4 yıllık ınsan kaynakları yada calısma ekonomısı bolumunu tamamlamak ıstıyorum.sımdı orduda oturuyorum.insan kaynakları alanında sızlerle calısamktan memnun olurum lutfen basvurumu öneme almanızı ıstıyorum şimdiden tesekkür ederim.

rüya damar | Ekim 24th, 2012 at 18:25

MERHABALAR BEN MUĞLA SITKI KOCMAN ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM.STAJIMI DA YAPI VE KREDİ B ANKASINDA YAPTIM . AYNI ZAMANDA TİCARET LİSESİ MEZUNUYUM VE BÜTÜN MUHASEBE VE BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI SON DERECE İYİ BİLİYORUM.İŞ HAYATIMA YAPI KREDİ BANKASIYLA BAŞLAMAK İSTİYORUM .İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM…

commenter
özlem lafçı | Ekim 25th, 2012 at 00:40

merhabalar, 1986 doğumluyım.
Ankara şevket Evliyagil Ticaret Lisesi Muhasebe bölümü, Ankara Üniversitesi muhesebe bölümü mezunuyum. Şu an Anadolu Üniversitesi son sınıftan 3 dersim kaldı, Assist’te 2 yıl müşteri temsilcisi olarak çalıştım. Kendi isteğimle işten ayrıldım. Şu an bünyenizde bana uygun göreceğiniz işe taLİBİ. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

commenter
Dilber Sağbilge | Nisan 6th, 2013 at 17:24

Yapı Kredi bankası Balıkesir merkez şubelerinde; mutfak servis elemanı olarak çalışmak istiyorum. Deneyimim var. HSBC bankasında uzun zamandan beri part time çalışmaktayım. Bilgilerinize arz ederim…

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.